Maj 13, 2019

Mycie elewacji

Specjalizujemy się w myciu elewacji - od domów jednorodzinnych po obiekty wielkopowierzchniowe.

Profesionalne usługi czyszczenia ciśnieniowego elewacji

Technologia mycia gorącowodnego (popularnie nazywana mycie karcherem) pozwala bezpiecznie i skutecznie usunąć z elewacji glony, zabrudzenia z ruchu ulicznego i inne naloty różnego pochodzenia.

Oferujemy czyszczenie :

  • – tynku cienkowarstwowego: akrylowego, silikonowego, mineralnego,
  • – tynku tradycyjnego,
  • – tynku mozaikowego, 
  • – kamienia naturalnego, granitu, marmuru, piaskowca itp. (dowiedz się więcej o czyszczeniu piaskowca metodą piaskowania na mokro)
  • – klinkieru,
  • – sidingu,
  • – cegły
  •  

Cennik

Ceny czyszczenia elewacji każdorazowo ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju powierzchni, stanu zabrudzenia, dostępności i wielkości czyszczonej powierzchni i wachają się w przedziale od 4-8 zł/m2 elewacji.

Przykładowe wyceny mycia elewacji gorącą wodą:

Rodzaj usługi: Mycie elewacji
Podłoże: Tynk cienkowarstwowy.
Powierzchnia elewacji: 230 m2
Lokalizacja: Małopolska
Rodzaj zabrudzeń: glony i porosty
Cena za m2 mycia : 6 zł
Usługi dodatkowe:
Odgrzybianie elewacji 2 zł/m2
Gratis: Mycie podbitki.
Całkowity koszt usługi : 1 840 z

Podłoże: Tynk cienkowarstwowy Powierzchnia elewacji: 200 m2 Lokalizacja: MałopolskaRodzaj zabrudzeń: atmosferyczneCena za m2 mycia : 5 zł Usługi dodatkowe: brak Gratis: Mycie balkonu i podbitki. Całkowity koszt usługi : 1 000 zł

Rodzaj podłoża: Tynk cienkowarstwowy. Powierzchnia elewacji: 320 m2 Lokalizacja: Małopolska Rodzaj zabrudzeń: atmosferyczne, glony i porosty Cena za m2 mycia : 5 zł Usługi dodatkowe: Odgrzybianie elewacji 2 zł/m2 Gratis: Mycie balkonów i podbitki. Całkowity koszt usługi : 2 240 zł

Zasięg usług

Jesteśmy z Bochni, działamy głównie na terenie Małopolski w ciągu godziny dojeżdżamy do takich miast jak : Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Wieliczka, Limanowa, Brzesko, Niepołomice, Proszowice, Gdów,  Skawina, Tuchów, Nowe Brzesko

Na terenie Małopolski dojazd i wycena są bezpłatnie,  w pozostałych lokalizacjach ustalane są indywidualnie i zależą o wilkości zlecenia.

FAQ wasze pytania - nasze odpowiedzi:

Czy wystarczy samo mycie ?

– W zdecydowanej większości przypadków: tak! Używane przez nas sprzęty i stosowane technologie sprawiają, że prawie wszystkie umyte przez nas elewacje odzyskiwały dawny wygląd i świeżość nowej elewacji. Gdy elewacja wymaga konserwacji oferujemy naprawę i malowanie elewacji (dowiedz się więcej o malowaniu elewacji)

Czy muszę być w domu podczas realizacji usługi ?

– Od klienta oczekujemy jedynie udostępnienia wody i prądu. 

Czy wykonujecie czyszczenie rynien?

– Tak. Wykonujemy je standardowo i w cenie przy myciu dachu oraz za uzgodnieniem ceny w przypadku, gdy sprzęt musi być przygotowany tylko do tej usługi.

Czy zamówienie wyceny jest wiążące ?

– Wycena jest darmowa i nie wiążąca

Jakie powierzchnie mogą być myte ?

– Mycie ciśnieniowe ciepłą woda z powodzeniem można zastostować do czyszczenia ścian z różnych okładzin: mycie klinkieru, czyszczenie sidingu, mycie piaskowca, tynku akrylowego, silikonowego i wielu innych.

Na czym polega odgrzybianie elewacji ?

– Na powierzchnię elewacji nanoszony jest środek o właściwościach biobójczych.

Czy macie wolene terminy w sezonie 2019 ? 

– Tak! Posiadany przez nas sprzęt i autorska metoda dostępu pozwala na szybką realizację usług. W sezonie czas od złożenia zamówienia do realizacji usługi w większośći przypadków nie przekracza miesiąca.