13 maja 2019

Hydropiaskowanie

Oferujemy usługę hydropiaskowania (piaskowania na mokro) cegły, betonu, piaskowca i innych kamieni naturalnych stosowanych jako okładziny ścian, ogrodzeń, elewacji i innych powierzchni. Hydropiaskowanie to metoda czyszczenia stosowana na zewnątrz budynków ze względu na użycie wody w procesie czyszczenia. 

Hydropiaskowanie kamienia naturalnego na ogrodzeniu

Cennik:

Ceny każdorazowo ustalane indywidualnie i zależą od rodzaju powierzchni, stanu zabrudzenia, dostępności oraz wielkości czyszczonej powierzchni i wahają się w przedziale 20-40 zł/m² czyszczonej powierzchni.

Zasięg usług:

Jesteśmy z Bochni i działamy głównie na terenie Małopolski. W ciągu godziny dojeżdżamy do takich miast jak : Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Wieliczka, Limanowa, Brzesko, Niepołomice, Proszowice, Gdów,  Skawina, Tuchów, Nowe Brzesko

Na terenie Małopolski dojazd i wycena bezpłatnie, a w pozostałych lokalizacjach ustalane są indywidualnie i zależą o wielkości zlecenia.

FAQ Wasze pytania - nasze odpowiedzi.

Czy można piaskować na mokro wewnątrz budynku ?

– Tak, ale tylko w pomieszczeniach gdzie możliwe jest odprowadzenie wody. Wewnątrz budynków polecamy piaskowanie bezpyłowe (dowiedz się więcej o piaskowanie bezpyłowe)

 
Czy mogę liczyć na kompleksową usługę renowacji elewacji i muru ze starej cegły ?
 
– Tak! Z cegły, piaskowca, granitu i nie tylko. Kompleksowy zakres usług jest jednym z naszych głównych atutów.

 
Co potrzebujemy do realizacji usługi?
 

– Udostępnienia przez klienta źródła prądu i wody.